Zwrot / Reklamacja

Zwrot / reklamacja towaru

1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o  prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827 z późn. zm.) Kupujący ma prawo odstąpić od Umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym Kupujący wszedł w posiadanie Produktu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie Produktu. Powyższe dotyczy wyłącznie Umowy zawartej z konsumentem, czyli osobą fizyczną, która dokonała zakupu niezwiązanego bezpośrednio z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową.

2. Zwracany przez Kupującego produkt powinien zostać zapakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Koszt zwrotu produktów ponosi klient. W miarę możliwości Produkt powinien być zapakowany w oryginalne opakowanie oraz musi być zwrócony nieuszkodzony, kompletny, bez śladów użytkowania lub zużycia, a także z dokumentami wydanymi przy jego sprzedaży na adres:

Packeta.pl
ID 904 81 768 - holokolo.pl
Księdza Józefa Londzina 106
43-382 Bielsko-Biała
Polska

(Magazyn pośredni z którego towar jest przesyłany do centrali przez co proces zwrotu może być wydłużony około 3 – 5 dni).

3. DARMOWY ZWROT TOWARU:

Oferujemy możliwość darmowego zwrotu towaru za pośrednictwem paczkomatu. W celu odesłania towaru bez ponoszenia kosztów prosimy o wypełnienie formularza zwrotu na stronie szybkiezwroty.pl
- z listy „Wyszukaj swój sklep“ wybierz „Packeta Group“
- zaznacz wielkość wysyłanej przesyłki, a w miejsce „Nr zamówienia“ podaj kod zwrotu przesyłki: 904 81 768. Wypełnij resztę potrzebnych danych.
- następnie otrzymasz od firmy InPost (SMS-em lub e-mailem) specjalny kod, który należy wpisać w widocznym miejscu na przesyłce.
- zanieś przesyłkę do dowolnego paczkomatu Inpost.
- wprowadź kod za pomocą klawiatury w wybranym paczkomacie lub zeskanuj kod QR, a następnie umieść przesyłkę w skrzynce.

4. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy Kupujący powinen wypełnić formularz zwrotu/reklamacji, który odsyła się razem z towarem. Aby zachować termin odstąpienia od Umowy należy odesłać towar przed upływem  30 dni od momentu jego otrzymania.

Po dokonaniu zakupu nad 299 zł dostawa jest DARMOWA. W przypadku, gdy po zwrocie towaru kwota zamówienia pozostanie niższa niż 299 zł, podobnie jak i podczas zwrotu całego zamówienia, suma zwrotu zostanie obniżona o koszty przesyłki w zgodzie z Regulaminem sklepu.