O nas

Marka Odziezdlakolarzy powstała z potrzeby oraz z pasji.
Z pasji do jazdy na rowerze i z potrzeby posiadania koszulek zespołów pro, które nie były niegdyś tak łatwo dostępne na rynku.

„Pamiętam moją pierwszą koszulkę Kelme Costa Blanc. Droga do niej była złożona z kilku etapów, ale opłaciło się i nadal jest jedną z moich ulubionych ”- zdradził nam Peter, założyciel marki odziezdlakolarzy.pl. Pierwsza koszulka sprzedała się przypadkowo, kiedy razem z bratem testowali witrynę. „To była koszulka Milvara. Kiedy skontaktowano się z nami po raz pierwszy w celu zakupu koszulki, byłem tak zdenerwowany, że pociłem się bardziej niż na rowerze. Koniec końców wszystko się udało, więc zaczęliśmy spełniać nasze marzenia."

Dziś marka Odziezdlakolarzy, która działa na arenie międzynarodowej, ma wyraźną ambicję przedstawić entuzjastom kolarstwa i aktywnym ludziom wybór najwyższej jakości odzieży i akcesoriów, w każdym przedziale cenowym. Każdy prawdziwy miłośnik kolarstwa, który wiernie śledzi wszystkie wyścigi, powinien posiadać oryginalną koszulkę swojego zespołu. Aktywne uprawianie kolarstwa wymaga posiadania wielu koszulek. Właśnie dlatego powstały wysokiej jakości koszulki drużynowe z linii replik w przystępnej cenie dla tych, którm nie wystarczy jedna koszulka, a oryginał chcą po prostu "oszczędzać".

Marka Odziezdlakolarzy Ci kibicuje! Z niecierpliwością czekamy na każdego z Was, kto przemierza drogi na rowerze w naszych koszulkach. Mamy ambicję, aby na rynek przynosić to, czego zapragnie wasza rowerowa dusza. Śledź nas na naszych portalach społecznościowych, gdzie oprócz wydarzeń i ofert dodajemy ciekawe informacje z rowerowego świata. Daj nam znać, czego brakuje Ci na rynku, podziel się z nami swoimi wrażeniami z jazdy na rowerze. Rozkręćmy to razem na dwóch kółkach. Wierzymy, że najlepsze doznania z ruchu dostarcza jazda na rowerze.