Czas realizacji i koszty dostawy

 
 
 
 
 
 
Strona główna > Czas realizacji i koszty dostawy
 
 
 
Czas realizacji i koszty dostawy

 

Czas dostawy

 
  • dostawa w przypadku dostępnego towaru

Towar, który jest dostępny (podany w kategorii DOSTĘPNY a oznaczony ikoną) jest z reguły  wysyłany do 2 dni roboczych od daty przyjęcia płatności, ew. potwierdzenia zamówienia z dostawą za pobraniem. W takim wypadku dostawę zamówionego towaru można oczekiwać w ciągu kolejnych 2-3 dni roboczych. Jeśli Kupujący złoży zamówienie na kilka wyrobów z różnym terminem dostawy, to całość zamówienia zostaje zrealizowana biorąc pod uwagę produkt z najdłuższym terminem dostawy, ew. skontaktujemy się z Państwem i uzgodnimy możliwość dostarczenia towarów w różnych terminach. 

 

  • dostawa w przypadku towaru, który jest niedostępny

Towar, którego nie ma w magazynie, jest najczęściej dostarczany w ciągu 2 - 4 tygodni w przypadku odzieży hobby,  a  w przypadku odzieży profi w terminie 10 – 15 dni od daty przyjęcia płatności, ew. potwierdzenia zamówienia z dostarczeniem za pobraniem, ale może to być i wcześniej. Bardziej dokładne informacje dot. terminu dostawy są podane w szczególe każdego wyrobu. O terminie i sposobie wysyłki Kupujący zostanie poinformowany mailem. Jeżeli Kupujący złoży zamówienie na kilka wyrobów o różnych terminach dostawy, to wszystkie wyroby zostaną wysłane w jednym terminie, biorąc pod uwagę najdłuższy termin dostawy ew. skontaktujemy się z Państwem i uzgodnimy możliwość dostarczenia towarów w różnych terminach.

 

Sposób dostawy

  • kurierem na wskazany adres

Zakupiony towar jest dostarczany Klientowi na adres wskazany w zamówieniu  za pośrednictwem  DPD. 

 

Kupujący, odbierając towar,  zobowiązany jest skontrolować stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia prosimy natychmiast zgłosić ten fakt sprzedającemu emailem.

 

  • koszt wysyłki

Zakup warto naplanować i zamówić kilka wyrobów naraz. W przypadku zamówienia o wartości równej lub wyższej niż 249 zł otrzymają Państwo bezpłatną wysyłkę na terenie Polski!

Koszt przesyłki standardowej w PL                               18

Informację o całkowitej wartości zamówienia łącznie ze wszystkimi opłatami za dostawę towaru otrzyma Kupujący w trakcie składania zamówienia jeszcze przed jego potwierdzeniem i wysyłką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja