Bon podarunkowy

 
 
 
 
 
 
 
Bon podarunkowy
 
 

Podaruj swoim bliskim kochającym jazdę na rowerze dokładnie to, czego pragną. Nie musisz dokładnie wiedzieć, co to ma być, ani znać odpowiedniego rozmiaru odzieży. Podaruj bon podarunkowy, który można zastosować przy zakupie czegokolwiek z naszej oferty. Wystarczy podać adres mailowy, na który ma zostać wysłany bon. Każdy bon posiada kod rabatowy, który należy podać w trakcie zamówienia.

 
 

Bon podarunkowy

Według: Zostupné poradie
Pokaż #:
 
Bon podarunkowy o wartości 500 PLN
500 Zł
Bon podarunkowy o wartości 100 PLN
100 Zł
Bon podarunkowy o wartości 400 PLN
400 Zł

 
 

Regulamin korzystania z bonów podarunkowych GIRONE:

Bon podarunkowy może być jednorazowo wykorzystany do zakupu towarów w sklepie internetowym www.odziezdlakolarzy.pl do daty określonej jako ważność bonu (ważny do dnia)

Kod podany na bonie należy wpisać w trakcie składania zamówienia do pola "Kod bonu"

Wartość bonu jest podana na każdym bonie jako kwota końcowa

Bon podarunkowy działa jako rabat z całkowitej kwoty zamówionego towaru

Bon podarunkowy można wykorzystać w przypadku zamówienia o minimalnej wartości  60,00 PLN (o ile nie określono inaczej, koszty przesyłki nie są wliczone w tę kwotę)

Bony Podarunkowe muszą zostać wykorzystane jednorazowo w pełnej wartości, bądź w wartości wyższej niż wartość bonu. Nadwyżkę można opłacić poprzez stronę internetową dostepnymi metodami płatności określonymi na stronie www. przypadku niewykorzystania pełnej wartości.

Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy (z bonu można skorzystać jednorazowo).

O ile nie zaznaczono inaczej, Bon może być wykorzystany wyłącznie do nabywania towarów w sklepie internetowym  (nie dotyczy usług, opłat pocztowych i innych opłat)

W jednym zamówieniu można użyć maksymalnie jednego bonu.

Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy.

Użytkownik może skorzystać z prawa zwrotu Towarów zakupionych przy użyciu Bonów. Kwota należna Użytkownikowi z tytułu zwrotu towarów, za które zapłacono Bonem zasila Konto Użytkownika i nie podlega zwrotowi w formie gotówkowej. Kwota pozostaje do wykorzystania do momentu upływu terminu ważności Bonu określonej przy jego zakupie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełna (Desktop) wersja